Skontaktuj się z nami:>>

 

 

 

 

flaga uni na banerze automatela

 

ZRÓB NA UNIE

Przebieg prac u jednego z naszych klientów

generator azotu i płuczka co2 firmy Besseling  zostały dostarczone na budowę chłodni owoców. komór z kontrolowaną atmosferą.opakowania transportowe chłodnic powietrza firmy goedhart są trwałe i mocne . Doskonale zabezpieczają chłodnice w transporcie. na zdjęciu chłodnice typu vns 67457agregaty chłodnicze i osprzęt chłodniczy zabezpieczone do transportu na budowę chłodni owoców .

 

Dostawa urządzeń na budowę

 

Chłodnice ,kompresory ,skraplacze i inne elementy systemu są doskonale zabezpieczone i przygotowane do transportu.

 Chłodnice powietrza w chwili montażu do sufitu.

 

Należy pamiętać by miejsce łączenia płyt warstwowych pod chłodnicą było bardzo dokładnie uszczelnione. Staranność wykonania gwarantuje szczelność przy przechowywaniu w kontrolowanej atmosferze i ULO.

chłodnica powietrza goedhart montowana do sufitu komory chłodniczej z kontrolowaną atmosferą .kolejny etap montarzu chłodnicy do sufitu komory chłodniczej na jabłka.po zawieszeniu chłodnicy w komorze z kontrolowaną atmosferą , paleta nośna zostaje opuszczona w dół . to już ostatni etap . teraz tylko spawanie rur i podłączenia elektryczne .chłodnica została przytwierdzona do sufitu komory chłodniczej z kontrolowaną atmosferą , wcześniej wszystkie miejsca znajdujące się pod chłodnicą zostały dokładnie zabezpieczone przed wnikaniem powietrza z zewnątrz do komory z kontrolowaną atmosferą lub ULO

1

2

3

4

Na zdjęciach widać precyzje trasowania i koordynacje prac naszego zespołu.

Prezentowana chłodnica ma wagę około 550 kg i długość około 5 m.

Skraplacze freonu transportowane  na dach chłodni

skraplacz powietrza transportowany dźwigiem na dach budowanej chłodni owoców i warzyw skraplacz freonu unoszony przez dźwig na dach chłodniramię dźwigu za unoszonym do góry skraplaczem freonu skraplacze freonu zostały przeniesione na dach budowanych komór chłodniczych z kontrolowaną atmosferą

Wykonanie instalacji chłodniczej w komorze z kontrolowaną atmosferą

spawanie instalacji chłodniczej przy urzyciu 40% srebra.spawanie elektronicznych zaworów rozprężnych wymaga dokładności . zawory te poprawiają pracę chłodnicy i zwiększają wilgotność powietrzamontaż płuczki (adsorber) co2 firmy besseling w komorach z kontrolowaną atmosferą.

Montaż płuczki CO2 firmy Besseling (Holandia)

Spawanie elektronicznych zaworów rozprężnych